Vítejte na mých stránkách!

DSC_0016Velice mě těší, že jste si našli váš drahocenný čas a navštívili mé stránky osobního trenéra. To, že právě čtete tyto řádky, jistě svědčí o tom, že hledáte způsob, jak vrátit své tělo do kondice, pečovat o své zdraví a mít ze sebe dobrý pocit.

Určitě je mezi námi spousta začátečníků, kteří by své tělo rádi rozhýbali a neví jak na to. A pak jsou jistě mezi námi i zkušení sportovci, kteří by rádi posunuli hranice svých možností a hledají způsoby, jak být lepšími.
A právě pro Vás jsem tu!


Vzpomeňte si, jak jsme jako malé děti skotačili, lezli po stromech, běhali jako zběsilí a často jsme byli k nezastavení. Nic nám nečinilo žádný problém a unavit se bylo celkem těžké. :) Časem jsme na to ale “zapomněli“, protože přišla práce, povinnosti, dobrá jídla a z nějakého důvodu nás ovládla nechuť k pohybu. Pohyb je pro tělo stejně tak nezbytný, jako voda. Bez pohybu tělo chřadne a vzniká mnoho zdravotních problémů. V dnešní uspěchané době plné sedavé práce a stresu, má mnoho lidí problémy se zády. Ty jsou hlavně zapříčiněny nedostatkem pohybu.

Co se s tím dá dělat?

Určitě se začít hýbat a to nejlépe s profesionálem, který vám ukáže, jak správně držet tělo a ví jak se má správně cvičit tak, aby vás neodrovnal po několika prvních lekcích. Protože pokud se tak stane, člověk může zažít zklamání, ztratit důvěru, motivaci anebo ho to úplně odradí od jakéhokoliv jiného pohybu, čehož jsem bohužel už několikrát byla svědkem a není zrovna lehké vrátit těmto lidem chuť sportovat.

Mé tréninky se skládají z atletických cvičení a prvků fitness. Sportovcům pomáhám ke správnému držení těla, rozvoji všeobecné kondice a správné technice pohybů. Díky tomu člověk obnoví svou schopnost lépe ovládat tělo a zažívá radost z pohybu. Ne nadarmo se říká „ve zdravém těle, zdravý duch“. A s tím nelze než souhlasit.
Je to obdobné jako s autem. Koupíme nové a chvíli se o něj staráme. Jezdíme s ním pravidelně do servisu, tankujeme ten nejlepší benzín a po nějaké době tyto věci přestáváme dělat. Auto nám zevšední a přestáváme mu věnovat tolik pozornosti, jako když bylo nové. Auto začíná chátrat. Musíme častěji do servisu, stojí nás to více peněz a hledáme cesty, jak získat nové. Ale co s tělem, když přestává fungovat tak jak má? Těžko si koupíme nové
J. Nezbývá nám nic jiného, než ho začít dávat postupně do pořádku. Takže mé doporučení zní:„ZAČNĚTE DŘÍV, NEŽ BUDE POZDĚ“. Některé věci se napravit nedají a to v případě, že se dlouho zanedbávají.

VIDEOKLIP ve kterém účinkuji – CIVIL feat. Hellena Grey – Lidé jsou úžasní: