Aby sportovec mohl dosáhnout svých cílů a přiblížit se k hranici svých sportovních možností, je nutné nejen fyzicky „makat“, ale zlepšovat i své duševní schopnosti. Je známo v mnoha případech, že sportovec může mít natrénováno sebe víc, ale ve chvíli, kdy má svou práci prodat, selže z různých „nevysvětlitelných“ důvodů. Proto sportovně-vzdělávací program, který zahrnuje:

01_kondicni_sport-priprava

1. KONDIČNIÍ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA

Kondiční sportovní příprava se skládá převážně z atletických cvičení a prvků fitness. Sportovcům pomáhám ke správnému držení těla při cvičení, technice pohybů. Porozumět svému tělu, naslouchat jeho potřebám a následně o něj pečovat. Tréninkové lekce vyžadují systematičnost a pestrost pohybů. Mají návaznost, tudíž jedna nahodilá lekce postrádá svůj smysl a neplní svůj účel. Hlavním cílem je dovést sportovce k lepším výsledkům a pomoci odreagovat se od starostí každodenního života, zažít radost z krásného a zdravého těla.

 

02_konzultace_pro_vyzivu

2. KONZULTACE PRO VÝŽIVU

Konzultace pro výživu a vitamínové doplňky obsahuje úvodní konzultaci, ve které se sportovec dozví proč je důležité při každodenním sportovním výdeji doplňovat větší množství vitamínů a minerálů zpět do těla, jak správně regenerovat a co může způsobit nedostatečné vyživování tkání při intenzivnější sportovní zátěži. Poté následuje nastavení individuálního výživového plánu, který doplní chybějící vitamíny a minerály v těle. Je možné nastavit i jídelníček.

 

03_svuj_cil

3. JAK DOSÁHNOUT SVUJ CÍL

Konzultace k nalezení základního účelu a cesty k jeho efektivnímu naplňování způsobuje, že si člověk uvědomí, co opravdu od života očekává a co je ochoten dát tomu, aby se jeho cíl naplnil. A to ve všech důležitých oblastech života jako je rodina, partner, skupiny, kterých je součástí a v neposlední řadě sám sobě. Naplánuje si cestu ke svému cíli a naučí se postupně překonávat překážky, které vedou k jeho naplnění.

 

04_nastaveni_indiv_planu

4. NASTAVENÍ INDIVIDUÁLNÍHO PLÁNU

V případě dlouhodobé spolupráce nastavíme individuální plán šitý na míru.

Objednávkový formulář:

Zda-li Vás tato služba zaujala a chcete se na ní objednat, prosím vyplňte níže uvedený objednávkový formulář. Nezapomeňte napsat o jaký typ tréninku nebo službu máte zájem. Hned jak to bude možné, budu Vás zpětně kontaktovat.